O nas

O nas

Firma No Name istnieje na rynku od 1999 roku. Do końca ubiegłego roku z siedzibą przy ulicy Spiskiej 4. Tymczasowy adres firmy: ulica Zbójnicka 13/1. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą stolarki otworowej. Do tej pory obsłużyliśmy tysiące klientów: duże firmy, biurowce, hotele, restauracje, domy i mieszkania.

Specjalizujemy się w obsłudze nowopowstających i remontowanych budynków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego kręgu Klientów w kraju i za granicą. Przez ten czas poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z branży stolarki otworowej.

Jesteśmy rzetelnym dostawcą produktów wysokiej jakości dla domu i budownictwa. Okna i drzwi PVC, drewniane, drewniano-aluminiowe, aluminiowe; witryny i fasady aluminiowe; ogrody zimowe; bramy garażowe i wjazdowe; markizy, rolety i moskitiery, a także kamień jako ozdoba elewacji i wnętrz, gwarantują naszym Klientom zadowolenie oraz komfort na długie lata.

Od wielu już lat sprzedajemy wyroby czołowych, i sprawdzonych, rzetelnych i renomowanych producentów w tej branży. Działamy na terenie Szczecina i całego województwa a po uzgodnieniu warunków na terenie całego kraju jak i za granicą.

Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od projektu, wykonania pomiarów i fachowe doradztwo. Kończymy zawsze solidnie i oferujemy serwis na najwyższym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny montaż zakupionych wyrobów. Zlecając nam taką usługę mają Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z wymaganiami i zaleceniami producenta danego wyrobu. W ten sposób wyeliminowane zostanie ryzyko uszkodzenia wyrobów poprzez ich niewłaściwy montaż. Nasi monterzy stale podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez producentów, z którymi współpracujemy.

Do zakupu nowych produktów skłaniają nas różne okoliczności – remont, budowa domu lub awaryjność i słabe parametry starych okien, drzwi czy bramy garażowej.

Przedstawiana ilość ofert może powodować niejednokrotnie trudności w podjęciu decyzji o zakupie odpowiednich produktów. Wiąże się to z poważną inwestycją na wiele lat.

Jeśli więc stoicie Państwo przed trudnym wyborem proponowanych Wam produktów, nasze doświadczenie i profesjonalizm zapewnią optymalny dobór i kompleksową obsługę.

Zapraszamy do naszego biura handlowego, ale gotowi jesteśmy również odwiedzić Państwa w domu lub na budowie.

Nasi przedstawiciele dokonają pomiarów, doradzą, przedstawią możliwości, ułatwią optymalny wybór, najniższą cenę i przygotują indywidualną ofertę.

Życzymy przemyślanych inwestycji i najdogodniejszych zakupów!

Zachęcamy do skorzystania z naszego
doradztwa oraz pomiaru i wyceny.

+48 501640240

info@no-name.pl